HSR Baskı Teknolojileri; boş ve baskılı rulo etiketlerin üretimi, dijital baskılı ve kesimli düşük adetli rulo etiketlerin üretimi, renkli etiket yazıcı ve termal etiket yazıcıların satışı, bakımı ve onarımı üzerine uzmanlaşmıştır. Sektörünün önde gelen firmalarından Primera’nın Türkiye Distribütörlüğünü üstelenen HSR Baskı Teknolojileri, Primera marka renkli etiket yazıcılar ile etiket aplikatörlerinin Türkiye’deki tek distribütörü ve yetkili teknik servisidir.

Baskılı Rulo Etiketler

6 renk artı lak konvansiyonel baskı makinemiz ile yüksek adetli etiket ihtiyaçlarınıza, CMYK dijital baskı makinemiz ile düşük - orta adetli veya acil etiket ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekte, sıcak yaldız ünitesi ile yaldız uygulaması yapabilmekte ve değişken verili basım çözümlerimiz ile seri numarası, barkod, lot verilerinizi basabilmekteyiz. Hazır tasarımlarınız yoksa, grafik tasarım hizmeti de sağlanmaktadır.  

Boş Rulo Etiketler

Yüksek teknolojili makine parkurumuzda eko ve lamine termal, kuşe, PP, PE ve PET gibi standart malzemelerin yanı sıra metalize, şeffaf arka baskılı, özel tutkallı veya özel uygulama alanlarına uygun boş barkod etiketleri üretilmektedir. Barkod etiketlerinize renkli logo ve görsel ön baskı uygulaması yapılabilmektedir. Barkod etiketlerimiz Argox, Zebra, TSC gibi yaygın markalar ile sorunsuz çalışmaktadır. 

Etiket Yazıcılar

Primera marka renkli etiket yazıcıların yanı sıra TSC termal transfer yazıcı modelleri ile gerek renkli gerekse de termal baskı çözümleri sunuyor, değişken verili etiket basımında ihtiyacınıza en uygun sistemi sunuyoruz. Ayrıca etiket sarıcı ve aplikatör gibi aksesuarlar, etiket yazılımları ve etiket yazıcıların kartuş, ribbon gibi sarf malzemeleri de firmamız tarafından temin edilmektedir. 

Neden Biz?

Makine Parkuru

Diğer Sitelerimiz